į pradžią turinys susisiekite  
 lt  |  en  |  ru 
GALERIJA

KUBILAS

 

Kai­ti­ni­ma­sis ku­bi­le – tie­siog iš­si­gel­bė­ji­mas tiems, ku­rie sun­kiai iš­tve­ria suo­miš­kos sau­nos karš­tį ar­ba ru­siš­kos pir­ties drėg­mę. Karš­tą va­sa­rą ku­bi­lą ga­li­ma pri­leis­ti vė­saus van­dens ir atsigaivinti. Žie­mos me­tu kai­ti­ni­ma­sis jame – ypa­tin­ga, romantiška at­rak­ci­ja. Karš­tas van­duo at­pa­lai­duo­ja įsi­tem­pu­sius rau­me­nis, ša­li­na nuo­var­gį, išlaisvina nuo streso, pykčio ir kitų neigiamų emocijų, o temperatūrų kontrastas ir mau­dy­nės snie­ge grūdina, su­tei­kia žva­lu­mo ne vie­nai die­nai.

Dieviškas mau­dy­mo­si po­ty­ris ir kū­nui, ir sie­lai karštame lau­ko ku­bi­le, ku­riuo ga­li­ma džiaug­tis žie­mą ir va­sa­rą, mau­dy­tis vie­nam, su šei­ma ar ge­rais drau­gais.

Geluvos sodyboje esantis kubilas yra su hidro masažo bei oro masažo sistemomis, įmontuotu besikeičiančių spalvų LED šviestuvu.


 

 

PIRTIES NAMUKAS

 

Namelį nuo ežero skiria tik keli žingsniai, kas Jums leis pirties procedūras derinti su gaivinančiais pasinėrimais į ežerą. Šis namukas bus nuostabus pasirinkimas jeigu akcentuojate poilsį pirtyje. Čia jauku ne tik vakaroti, bet žvelgiant į tyvuliuojantį ežerą pasitikti brėkštantį rytą ir mėgautis ryto kava. Tai puikus būdas kūnui suteikti atgaivą ir poilsį bei atitrūkti nuo kasdienės rutinos. Namuke yra: pirtis, priešpirtis, WC, dušas.


 

 

 

    

 

PAGRINDINIS NAMAS

 

Erdvus, naujai įrengtas namas, puikiai tinka nedidelėms vestuvėms, jubiliejams, gimtadieniams, kitiems draugų bei šeimos susibūrimams, taip pat įmonių vakarėliams. Pirmame namo aukšte įrengta erdvi, šviesi pobūvių salė (apie 100 kv.m.), talpinanti iki 40 žmonių. Įrengta virtuvė su visa buitine technika, visais reikalingais įrankiais bei indais. Taip pat yra muzikos grotuvas, TV, WI-FI. Jaukumo suteikia židinys.

Antrajame namo aukšte įrengta 16-20 miegamų vietų, vonios kambarys su WC ir dušu.

Šalia namo įrengta automobilių stovėjimo aikštelė.


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PAVĖSINĖ SU LAUKO ŽIDINIU

 

         Pavėsinė - puikus prieglobstis saulėtą, lietingą dieną ar jaukų vasaros vakarą, kai norisi ilgiau pabūti gamtoje, daugiau laiko praleisti gryname ore.

     Gamtoje net maistas atrodo skanesnis, ypač paruoštas ant žarijų. Tam praverčia paprasčiausios šašlykinės, tačiau tenka gintis nuo dūmų, o ir kepsniai ne visada pavyksta – apačia svyla, viršus – vėsta; neįmanoma reguliuoti grotelių aukščio. Visai kas kita – lauko židinys.

     Pavėsinėje esantis židinys sukuria idealias sąlygas maloniai vakaroti lauke, mėgaujantis gardžiais kepsniais, šašlykais ir kitais mėgiamais kepiniais net ir lietingą ar kaitrią vasaros dieną. Pamirškite akis graužiančius dūmus.

 

 

GELUVOS EŽERAS

 

          Geluva - ežeras šiaurės Lietuvoje, kurio ilgis 0,9 km, plotis 0,3 km, ežero plotas - 17,9 ha, kranto linijos ilgis: 2,4 km. Krantai apaugę mišku (Pageluvio miškas), kranto linija vingiuota. Už 0,06 km į vakarus telkšo Dubukas, į šiaurę už 0,17 km – meteoritinės kilmės Barsukynas. Geluvos ežero pakrantėje įrengtas paplūdimys, jame yra persirengimo kabinos bei suoliukai, vandenyje aptverta negili teritorija skirta maudytis vaikams. Gera žinia žvejams ta, kad Geluvos ežere gausu lynų, lydekų, ešerių, raudžių.

APIE TERITORIJĄ

 

Kurtuvėnų regioninio parko teritorijoje telkšo 30 nedidelių ežerų, sruvena 20 upokšnių. Kurtuvėnų miestelį supa beveik 100 žuvininkystės tvenkinių. Didžiausi Lietuvoje Svilės šaltiniai paskelbti gamtos paminklu: čia, Ventos-Dubysos senslėnyje „verda“ daugiau kaip 100 įvairaus dydžio „akių“. Žuvininkystės tvenkiniai privilioja gausius migruojančių paukščių būrius. Čia gyvena žuvimis besimaitinantys gyvūnai: ūdros, jūriniai ereliai, pilkieji garniai. Vakarinėje parko dalyje gyvena vilkai, baltieji kiškiai, parkas garsėja elniais.

Parkas – trečias pagal miškingumą regioninis parkas Lietuvoje. Vyrauja spygliuočių miškai. Miškų masyvas išsiplėtė dvarininkams iškeldinus kaimus ir nederlingas žemes užsodinus medžiais. Miškais apaugusios kalvų keteros, daugybė slūgsančių ežerų ir mažyčiai miško upeliai nulemia didelę augalijos ir gyvūnijos įvairovę. Aptikta 981 augalų rūšis.

Parke išskirta 17 draustinių, europinės svarbos. Tarp pakalnių ir kalvų yra apie 50 metrų aukščio skirtumas, todėl nuo kalvų galima apžvelgti didelius banguojančius miškų plotus. Parke auga seniausios Lietuvoje „Penkios Bubių tuopos“.