į pradžią turinys susisiekite  
 lt  |  en  |  ru 
APIE MUS

 

„Geluvos sodyba“ – nuostabi vieta, kur atrasite tyvuliuojantį Geluvos ežerą, kvepiantį Pageluvio mišką, vaizdingą panoramą, kuri įkvėps Jus iš naujo pajusti gamtos didybę ir grožį, o lekiantis ir skubantis pasaulis bent trumpam sustos ir suteiks nuoširdų pasibuvimą su brangiausiais žmonėmis.


„Geluvos sodyba“ įsikūrusi Šiaulių rajone, Kurtuvėnų regioniniame parke, Geluvos ežero pakrantėje. Čia ištisus metus galite ilsėtis, švęsti gimtadienius, krikštynas, organizuoti pobūvius ir kitus renginius ar tiesiog jaukius draugų bei giminių susitikimus. Jums nereikės sukti galvos dėl fotosesijos – fotografo kadro vertas kiekvienas, net ir pats atokiausias Kurtuvėnų regioninio parko kampelis (žr. Galeriją).


Patirkite kas yra kaimo turizmas tikrąją to žodžio prasme: užuoskite pievą, garuojančią žemę bei rytmečio rasos aromatą. Ežeringas ir miškingas Kurtuvėnų kraštovaizdis leis Jums ne tik atsipalaiduoti, bet ir patirti vidinį harmonijos jausmą. Čia kiekvienas ras galimybę atsigaivinti po maudynių pirtyje šalia esančiame Geluvos ežere, pagauti savo gyvenimo žuvį, skanauti gardžiausius patiekalus klausantis gamtos garsų, leistis į romantišką pasiirstymą medine valtele, gėrėtis nepaprastu kraštovaizdžiu, išgirsti gyvąją miško simfoniją, šokti basomis ant ką tik nupjautos žolės su šventės svečiais iki paryčių, pamiršti, kad egzistuoja laikas. Linkime lėtai ir godžiai tuo mėgautis, juk esate verti paties geriausio!

Pageluvio miškas siunčia samanomis ir sakais kvepiančius linkėjimus.